gigs FRUSTRATION (FR) / ATOL ATOL ATOL

FRUSTRATION (FR) / ATOL ATOL ATOL

 • Pogłos, czwartek 02.06.2022 g. 20.00
  Frustration wracają do Warszawy, wracają na Oldskull! Jedna z najważniejszych formacji francuskiego post-punka XXI wieku zagra w Pogłosie.
  Grają mocno, surowo, z nerwem. Brzmienie na pograniczu punka i post punka. Punkowa sekcja, ale plus dodatkowy oszczędny automat perkusyjny, syntetyczne podkłady, analogowe klawisze i melodyjny wokal. Przebojowe kompozycje. Kop i moc. Pięć albumów w dorobku. W Warszawie do tej pory raz, w 2016. Najwyższa poro powtórzyć.
  https://www.facebook.com/Frustrationparis
  https://frustrationblind.bandcamp.com/
  Przed Frustration sensacyjny debiut! Zagra kapela Atol Atol Atol z Wrocławia. W składzie członkowie Ukrytych Zalet Systemu, Łukasz Plata i Artur Soszyński, Hubert Kostkiewicz z Kurwsów oraz Agata Horwat, artystka multimedialna. Kapela nie ma jeszcze strony ani nagrań w sieci, ale coś tam słyszeliśmy. Atole grają szorstki nowave o pokręconych strukturach. Sporo w tym graniu łamańców i atonali, ale też i brutalnego uroku. Bardziej to porozbijane niż UZS i lżej strawne niż Kurws. Podobno jest to też taneczne, jak twierdzi zespół. Może i tak, ale może mocno wygibać podczas tańczenia. Koncert będzie premierą debiutanckiego materiału zespołu „Koniec sosu tysiąca wysp”, który jednak wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie będzie jeszcze dostępny na koncercie.
  pojawiła się strona grupy: https://www.facebook.com/atolPL